Naše stránky využívajú cookies. Ďalším prezeraním súhlasíte s ich využívaním. Viac tu

Vianočný showroom 2024

Milí naši obchodní partneri, 
dovoľte mi, aby som Vás v mene našej spoločnosti oslovila a zároveň srdečne pozvala zažiť rozprávkovú atmosféru do nášho Vianočného showroomu 2024, ktorý sme pre Vás aj tento rok s láskou pripravili. Budete mať možnosť vybrať si tie najnovšie, najkrajšie a najtrendovejšie dekorácie, ktoré pripravujeme pre Vianočnú sezónu 2024.   

-Alžbeta Grellová, majiteľka spoločnosti

Pozrite si ukážku nášho Vianočného showroomu z minulých rokov

Ako bude Vianočný  showroom prebiehať? 

Prostredníctvom online rezervačného systému sa jednoducho objednáte na konkrétny dátum a čas, ktorý Vám vyhovuje a následne sa v tomto termíne dostavíte do našich firemných priestorov v Galante. Na prehliadku a vytvorenie objednávky budete mať k dispozícií 2 hodiny. Vstup bez rezervácie nebude možný.

Kedy bude Vianočný showroom prebiehať? 

Náš Vianočný showroom bude dostupný každý pracovný deň od 11.03.2024 (pondelok) do 30.04.2024 (utorok) v čase, ktorý si rezervujete.

Kde si môžem rezervovať termín?

Svoj termín návštevy showroomu si rezervujete tu: Vytvorenie rezervácie  Po kliknutí na zelené tlačítko budete presmerovaný na online rezervačný systém.

Pre koho je Vianočný showroom prístupný? 

Pre obchodných partnerov (firmy), ktorý náš tovar predávajú ďalej konečnému zákazníkovi t.j. kvetinárstva, darčekové predajne, interiérové štúdiá, e-shopy, živnostníkov, ktorý predávajú náš tovar cez sociálne siete.
Obchodný partner má prístup k veľkoobchodným cenám, ktoré nie sú prístupné konečným zákazníkom ani firmám s iným zameraním. 

Chcete sa stať našim obchodným partnerom? Registrovať sa môžete tu: https://www.ewalds.sk/register

Aké sú výhody Vianočného showroomu?

  • Môžete získať zľavu do výšky až 15% z celkovej hodnoty objednaného tovaru.
  • Pre všetkých návštevníkov Vianočného showroomu platí špeciálna zľava 10% na jarný a celoročný tovar (len na jeden nákup v predajni, v deň návštevy).
  • Máte výhodu pred vašou konkurenciou, nakoľko máme skúsenosť, že v priemere sa až okolo 100 produktov nedostane do voľného predaja.
  • Doprava tovaru podľa hodnoty objednávky. (Pri väčších objednávkach individuálna doprava podľa dohody.)
  • Neexistuje žiadna minimálna hodnota objednávky.
  • Tovar, ktorý ste si objednali bude pre Vás rezervovaný. 

Podmienky Vianočného showroomu

  1. Je potrebné, aby ste si vopred vytvorili online rezerváciu na konkrétny dátum a čas. Vstup bez rezervácie nebude možný.
  2. Niektoré druhy tovaru je možné objednať len na balenia.
  3. V prípade, ak bude vo vašej objednávke tovar o ktorý nebude dostatočný záujem alebo nastane problém s výrobcom, tak tento tovar bude zrušený z vašej objednávky a budeme Vás o tejto zmene informovať. Zvyčajne to býva okolo 1% z objednaného tovaru.
  4. Objednaný tovar si budete môcť pozrieť s fotkami online v našom e-shope.

Ceny a zľavy 

Pri nákupe 
od 1 EUR do 4999 EUR bez DPH - zľava 10%
od 5000 EUR do 9999 EUR bez DPH - zľava 12%
od 10 000 EUR bez DPH- zľava 15%

Povinná je 10% záloha z celkovej sumy objednávky.
(Túto zálohu je potrebné uhradiť do 14tich pracovných dní, inak bude objednávka zrušená.)

100%-nú garanciu ceny vieme zabezpečiť len na tovar, ktorý máme skladom.

Ceny nového tovaru sme vypočítali na základe súčasnej ekonomickej situácie. Ak by sme museli pristúpiť k zmene cien, budeme Vás vopred informovať.

Online Vianočný showroom 2024

Aj tento rok pre Vás pripravujeme "Online Vianočný showroom", ktorý bude dostupný len pre veľkoobchodných zákazníkov. V pohodlí svojho domova si budete môcť vytvoriť záväznú predobjednávku dekorácií, ktoré pripravujeme pre Vianočnú sezónu 2024.

V prípade otázok nás kontaktujte na lucia@ewalds.sk alebo na tel. čísle: 031 / 780 75 68 v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00.

Nezmeškajte akcie & zľavy