Naše stránky využívajú cookies. Ďalším prezeraním súhlasíte s ich využívaním. Viac tu

Prečo nakupovať u nás?

Sme stabilná a spoľahlivá spoločnosť ktorá píše svoju históriu už od roku 1997, kedy sme začínali ako veľkoobchodný predajca. V roku 2015 sme sa rozhodli, že sa k Vám chceme dostať ešte bližšie a preto sme pre Vás vytvorili náš eshop.

Bohatá ponuka tovaru
Našu ponuku sa snažíme neustále zväčšovať o trendové, nadčasové, farebné a dizajnové tovary. V ponuke máme viac ako 3000 dekorácií. Pri výbere tovarov sa inšpirujeme aj Vašimi požiadavkami a preto veríme, že si u nás každý nájde to, čo potrebuje. 

Viac než 99% tovaru skladom
V našej prejadni, showroome a sklade s rozlohou 700 m2 na Vás čaká takmer všetok náš tovar. Všetky objednávky Vám preto môžeme odoslať čo najrýchlejšie. Pri každej objednávke Vás informujeme o aktuálnej skladovej dostupnosti a predpokladanom termíne doručenia. 

Možnosť pozrieť si tovar v predajni 
Ak patríte k zákazníkom, ktorí si chcú tovar pred kúpou pozrieť, môžete tak urobiť v našej predajni na adrese Matúškovská 1413/17, 924 01 Galanta.

Rýchle doručenie
Vaše objednávky vybavujeme do 2 pracovných dní. Doba doručenia na Slovensku je 1 pracovný deň odo dňa odoslania objednávky. O odoslaní objednávky budete informovaný emailom.
Vašu objednávku si môžete zadarmo vyzdvihnúť hneď na ďalší pracovný deň v našej predajni na adrese Matúškovská 1413/17, 924 01 Galanta

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 50 EUR
Pri každej objednávke nad 50 EUR hradíme dopravu my. 

Balíme s láskou
Chceme, aby ste z vašej objednávky mali rovnakú radosť ako my a preto ju starostlivo zabalíme. 

Nami vyrábané dekorácie
Aranžmány
, vence na dvere, vence a ikebany na hroby - to všetko pre Vás ručne vyrábame. V prípade, že ste si u nás nenašli dekoráciu podľa Vašich predstáv, môžete nás kontaktovať s Vašou požiadavkou a dekoráciu Vám vyrobíme na želanie.

Nákup bez rizika a 14 dní na vrátenie tovaru
Ak chcete náš tovar z akéhokoľvek dôvodu vrátiť, môžete tak urobiť do 14 dní odo dňa doručenia a my Vám vrátime peniaze. 

Eshop
Našu stránku sme sa pre Vás snažili urobiť estetickú a prehľadnú, aby ste sa v nej mohli jednoducho orientovať a nájsť všetko, čo potrebujete.

Nezmeškajte akcie & zľavy