O nás

Základné informácie o nás

Naša história rodinnej firmy sa píše už od roku 1997 kedy sme začínali ako Veľkoobchodný predajca rezaných a črepníkových kvetov z Holandska a iných končín sveta.

V roku 2015 sme sa rozhodli náš tovar prostredníctvom e-shopu poskytnúť aj koncovým zákazníkom nakoľko bol o náš tovar veľký záujem.

Aktuálne máme kamennú predajňu s veľkoskladom v Galante, kde si môžete vybrať z rezaných a črepníkových kvetov ale taktiež aj všetkých sezónnych a celoročných dekorácií a aranžérskeho materiálu pre všetkých kreatívcov.

Máte kvetinárstvo alebo iné podnikanie a chceli by náš tovar predávať ďalej?

Podmienky pre získanie Veľkoobchodných cien nájdete v 2. bode našich obchodných podmienok tu

V prípade ak máte záujem o veľkoobchodné ceny tak je potrebná registrácia, ktorú si môžete spraviť tu

Vianočný showroom

je miesto u nás na v predajni Galante, kde každoročne na začiatku roka usporadúvame

prezentáciu nového nie len Vianočného tovaru, ktorý je možné si rezervovať a získať partnerské zľavy až do – 15% viac nájdete informácií nájdete tu


Obchodný zástupca pre Firmy:

Ak sa Vám náš tovar páči a máte kvetinárstvo alebo darčekovú predajňu ale nemôžete navštíviť našu predajňu tak k vám môže zavítať náš usmiaty obchodný zástupca, ktorý má auto plné pekného tovaru, ktorý vidíte aj e-shope (rezané a črepníkové kvety nie) a tak si môžete vytvoriť objednávku, ktorú vám pošleme cez prepravnú spoločnosť do troch prac. dní. 

Pre kontakt na obchodného zástupcu nás prosím kontaktujte na: eshop@ewalds.skPrejdite sa u nás v predajni !