Naše stránky využívajú cookies. Ďalším prezeraním súhlasíte s ich využívaním. Viac tu

Veľkoobchod s dekoráciami

Ako získať prístup k veľkoobchodným cenám?

 1. Veľkoobchodné ceny môžu získať živnostníci alebo firmy, ktorí chcú náš tovar predávať konečnému spotrebiteľovi (kvetinárstva, darčekové predajne, cateringové služby,internetové obchody, facebookové stránky, eventové a svadobné agentúry ...)
 2. V prípade ak spĺňate krok 1. bod tak je potrebná registrácia firmy tu: https://www.ewalds.sk/register v registrácií označte 1. a 2. bod ako je na obrázku nižšie.

Veľkoobchodná registrácia

 • Po úspešnej registrácií vám príde potvrdzujúci email s prístupovým heslom. 
 • Ceny sú po registrácií stále nezmenené teda maloobchodné. Pre zmenu cien je potrebné odpovedať na registračný email a poslať:
 1. Popis vášho podnikania ( napr. prevádzkujeme Kvetinárstvo alebo váš tovar chceme predávať cez internetový obchod( napr. www.obchod.sk )
 2. Následne vás bude kontaktovať naše obchodné oddelenie o zmene cien na veľkoobchodné.
 3. Pre zobrazenie veľkoobchodných cien je vždy potrebné prihlásenie do e-shopu na emailovú adresu ktorú ste zadali pri firemnej registrácií.
 4. Podmienka 1. nákupu je nákup v hodnote 250 EUR bez DPH vo veľkoobchodných cenách.

Aký je rozdiel medzi maloobchodnými a veľkoobchodnými cenami?

  • Veľkoobchodné ceny sú približne o 40% lacnejšie. napr. maloobchodná cena svietnika je 10 EUR a veľkoobchodná cena je 6 EUR
  • na produkty ako sú ( aranžmány, vence na dvere alebo iné hotové výrobky neposkytujeme veľkoobchodné ceny, to znamená, že cena je rovnaká pre všetkých )
  • Pri väčších nákupoch je možné získať množstevné zľavy, ktoré sú popísané v tomto článku.

Veľkoobchodná registrácia

Nezmeškajte akcie & zľavy