Naše stránky využívajú cookies. Ďalším prezeraním súhlasíte s ich využívaním. Viac tu

Glamour štýl v luxusnom šate
14.augusta 2019

Glamour štýl v luxusnom šate

Vyniká spracovaním dekorácií alebo nábytku do nezvyčajných tvarov a prepracovaných ornamentov do najmenších detailov ,ktoré na seba upriamujú pozornosť a dýchajú luxusom.

Zdroj: devineinteriors.biz

Ktoré farby a látky môžeme zaradiť do Glamour štýlu ?

Typickými farbami sú biela a čierna ktoré sa vyskytujú v interiéri ako podklad pre lesklé, trblietavé doplnky ako sú napríklad metalický svietnik, šperkovnica a v neposlednom rade krištáľové lustre ,ktoré v pravom Glamour byte, či dome určite nesmú chýbať a mali by byť akousi dominantou ktorá si priam pýta pozornosť.

Zdroj:Pinterest.com


Práve tento štýl nám dáva voľnosť v oblasti materiálov a využíva  najmä kombinované textílie a preto sa ich nebojte kombinovať .Najčastejšími materiálmi sú zamat, satén a hodváb.
 

 

Zdroj:thailandtatler.com

Ak vás tento štýl zaujal tak si dajte pozor na kombináciu aby sa z vášho bytu nestal jeden veľký "gýč ". Dobré rady môžete dostať aj od dizajnérov alebo sa jednoducho riadiť pravidlom: V jednoduchosti je krása.

Farby a farebné kombinácie

Glamour štýl neostáva iba pri bielej a čiernej práve naopak využíva sýte farby ako napríklad tmavozelenú ale aj kráľovskú červenú, modrú a ich rôzne odtiene. Ak máte radi jemnosť tak skúste ladiť do pastelovej ružovej, modrej ktoré v kombinácií s krištáľom vyzerajú jemne a príjemne.

Zdroj:hadleycourt.com

Tie pravé doplnky môžu byť krištáľové svietniky, vázy s kovovým leskom ale aj drobnosti z ktorých si môžete vytvoriť glamour dekoráciu vy sami.

Prečítajte si tiež

Nezmeškajte akcie & zľavy